Anemometry- czujniki prędkości wiatru

Anemomentry- czujniki prędkości wiatru

Regulator wysokości fontanny w zależności od siły wiatru

Wiatromierze stosowane są w celu regulacji fontanny zgodnie z siłą podmuchów wiatru. Dostępne dwa modele: 1 i 4-progowy.

Anemometry

 

Anemometr jest stosowany do regulowania wysokości obrazu wodnego fontanny w zależności od prędkości wiatru.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1-PROGOWY ANEMOMETR.

SKRZYNKA + KOMPLETNY CZUJNIK
Próg może być ustawiony przez skalę w zakresie od 10 km / h do 50 km / h. 
Jeśli próg uległ przekroczeniu układ elektryczny wyłącza pompę lub zamyka zawór sterujący. Aktywacja pompy jest automatyczna i następuje po okresie ustalonym przez użytkownika, i tylko wtedy, gdy prędkość wiatru, obniżyła się w do planowanego progu.

 

SCV1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4-PROGOWY ANEMOMETR.

SKRZYNKA + KOMPLETNY czujnik

Sterownik składa się z 4 niezależnych kanałów z impulsowym interfejsem przekaźnika, a każdy z nich może być ustawiony na określony próg (to znaczy prędkość wiatru).

Po osiągnięciu progu kanał można całkowicie wyłączyć jego wykorzystanie lub użyć do aktywacji specjalnych urządzeń sterujących w celu regulacji wysokości strugi w zależności od prędkości wiatru. Anemometr posiada szeroki wyświetlacz z:

*średnią prędkością przepływu,

* parametrami obrazu wodnego dla kanałów

* stanem każdego z 4 wyjść.

Programowanie jest bardzo proste, dzięki wyposażeniu w klawiaturę. Mieści się w poręcznej skrzynce modułowej zgodnej z normami DIN.

 

SCV4

 

 

 

aaa

Anemometry

 

Anemometr jest stosowany do regulowania fontanny w zależności od prędkości wiatru.

             

               

 

           

jJEDNO-PROGOWY ANEMOMETR.

SKRZYNKA, KOMPLETNY CZUJNIK
Próg może być ustawiony przez skalę w zakresie od 10 km / h do 50 km / h. 
Jeśli próg uległ przekroczeniu, taka skrzynka przyłączeniowa wyłącza pompę lub zawór kontrolny. Ich aktywacja jest automatyczna następujące po okresie ustalonym przez użytkownika, tylko wtedy, gdy prędkość wiatru, w międzyczasie, obniżyła się w ramach planowanego progu.

 

SCV1

 

 

 

 

 

   
 

4-PROGOWY ANEMOMETR.

SKRZYNKA, KOMPLETNY czujnik
Wiele kanałów cyfrowych mikro procesorowych elektronicznych przetwarzanych prze wiatromierz. Ustawienie składa się z 4 niezależnych kanałów z impulsowym interfejsem przekaźnika, a każdy z nich może być przestawiony do określonego progu (to znaczy prędkości wiatru), tak, że po osiągnięciu progu kanał można całkowicie wyłączyć jego wykorzystanie lub użyć do aktywacji specjalnych urządzeń sterujących w celu regulacji wysokości strugi w zależności od prędkości wiatru. Anemometr posiada szeroki wyświetlacz prędkości, średniej prędkości, progu strugi dla kanałów i stanu 4 wyjściami.Programowanie jest bardzo proste, dzięki wyposażeniu w klawiaturę. Mieści się w poręcznej skrzynce modułowej zgodnie z normami DIN.

 

SCV4