Fontanny muzyczne- galeria

MUSICAL FOUNTAINS CASCADE

Cascade oferuje pełną gamę produktów, komponentów elektronicznych i profesjonalnego oprogramowania, przez które możliwe jest tworzenie fontann muzycznych, tanńczących lub sekwencji wszelkiego rodzaju i wielkości.

Jednostki sterujące i systemy sterowania Kaskada, studiowała, zaprojektowała i wyprodukowała specjalne układy do napędu pomp i reflektorów LED. Są to ekskluzywne produkty Cascade Fontanny, używane do tworzenia ruchów wody i światła w synchronizacji z muzyką tak aby fontanna muzyczna była ekscytująca i sugestywna.

Pełna gama elementów elektronicznych Cascade, w połączeniu z oprogramowaniem ANIFONT (know-how wyłącznym dla Cascade) z protokołem DMX512, pozwala mieć realny wpływ na taniec fontanny z muzyką, dzięki opcji tworzenia własnych scen i daje szczególny nacisk na różne sceny.

Kaskada Fontanny, poprzez pracę jej personelu technicznego, jest w stanie zaoferować szeroką współpracę dla badań, projektowania i budowy wszystkich rodzajów muzycznej fontanny, programując taniec lub sekwencje.

Kaskada Fontanny produkuje niestandardowe produkty i systemy niemal całkowicie zmontowane w firmie, co pozwala nam ograniczyć pracę wykonawców fontann.

Poniżej znajduje się galeria z niektórych realizacji ilustrujących muzyczne fontanny CASCADE.

                     
                       


1


2


3


4


5


6


7


8


9


10


11


12


13


14