Fontanny pływające Oase

Pływające Agregaty Fontannowe i Napowietrzające OASE

Pływające Agregaty Fontannowe i Napowietrzające OASE

Firma oferuje 3 pływające agregaty fontannowe (Pond Jet, Midi oraz Maxi) oraz 2 aeratory typu AirFlo (1,5 kW oraz 4 kW). Agregaty fontannowe można wyposażyć w 4 różne dysze 3” i osiągnąć obraz wodny do 16 m wysokości. Agregaty napowietrzające AirFlo wspomagają oczyszczanie biologiczne w zbiornikach wodnych. Maksymalna wydajność do 295 000 l/h. Do stosowania w zbiornikach o powierzchni do 15.000 m2.

 
Od dziesięcioleci OASE jest synonimem produktów służących do kreatywnego projektowania z wykorzystaniem medium, jakim jest woda. Fascynujące wodotryski w domowych ogrodach oraz imponujące wielkie instalacje w obszarach publicznych ukazują szeroki zakres zastosowania. Firma OASE założona została w roku 1949 jako warsztat naprawczy maszyn rolniczych, a z biegiem czasu rozwinęła się stając się »globalnym graczem« o ambicjach lidera pod względem innowacyjności i jakości.

W zakresie »ogrodów wodnych« w centrum znajduje się prywatny staw ogrodowy we wszystkich możliwych odsłonach. »Fountain Technology« wykorzystuje zapierające dech w piersiach inscenizacje w rozwiązaniach projektowych, które wykorzystują współdziałanie wody, światła, a często także muzyki. Sektor »Lake Management« odpowiedzialny jest za jakość wody w sztucznych zbiornikach wodnych, np. na polach golfowych lub w parkach.

OASE – Living Water. Zamiłowanie do wody

Wysoko wykwalifikowani i doświadczeni współpracownicy firmy dobrze znają wymogi rynku i trendy na nim panujące. Pozwól zachwycić się innowacyjnymi, niezawodnymi produktami i odpowiednim serwisem. Możesz na nas polegać! Również w przyszłości odniesiesz korzyści dzięki naszej nadzwyczajnej technicznej kompetencji, naszym kompleksowym rozwiązaniom systemowym oraz naszej międzynarodowej sieci.

Czujemy się zobowiązani względem natury. Woda to nasza pasja. Ożywiona, naturalna i zdrowa woda. Krótko rzecz ujmując: LIVING WATER. To nasze przekonanie.

Woda i ogród, fontanny i jeziora

 

Początek stanowi pompa: dzięki bogatej ofercie oferujemy Państwu idealne rozwiązanie, by wprawić wodę w ruch - niezależnie od tego, czy mamy do czynienia ze statuetkami lub fontannami pokojowymi, wodotryskami, filtrami czy też strumieniami. Najnowsza technologia w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem pozwala nam w elastyczny sposób stawić czoło najróżniejszym wymogom oraz realizować najbardziej indywidualne projekty. Dzięki odpowiedniemu produktowi OASE w prosty sposób można stworzyć różne aranżacje z wodą w roli głównej.

 

Wodotryski

Cichy plusk czy też dynamicznie tryskający strumień – woda w ruchu z pewnością zachwyci swoim urokiem każdego. Istnieją niezliczone możliwości stworzenia scenerii stawu z fontannami.

 

 

Pompy fontannowe

Jak najwyżej - tak brzmi dewiza pomp fontannowych. Począwszy od najmniejszej fontanny pokojowej, aż po fontannę w parku pałacowym – dla wszystkich ta cecha jest wspólna.

 

 

Dysze

Czy to w przypadku małych fontann, czy też dużych wodotrysków - dzięki połączeniu wielu różnych obrazów wodnych można kształtować przepiękne wodne obrazy.

 

Floating Fountains

Łatwy montaż, nieskomplikowana konserwacja i interesujące wzornictwo: pływające agregaty w dzień i w noc zmieniaja nasz ogród w niezapomnianą scenę widowiskową.