Fontanny miejskie cz. 2

Jesteś tutaj

Opis

Wybierz swoją fontannę, skontaktuj się z nami abyśmy mogli ja zaprojektować, dobrać urządenia, przygotować projekt i przedstawić Tobie listę chętnych do jej realizacji wykonawców.

AQUA - FONTANNY

Aqua Fontanny to dział fontannowy przedsiębiorstwa AQUA Grupa SBS sp. z.o.o. Ten wydzielony dział zatrudnia specjalistów od fontann, zdolnych pomóc Państwu w najbardziej skomplikowanych i wymagających technicznie realizacjach.

Aqua Fontanny to profesjonalny dostawca i producent systemów fontannowych dla samorządów miast i gmin, klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Polecamy produkty zarówno polskich jak i światowych marek.

Nasza firma "Aqua - Fontanny" jest największą w zachodniej Polsce firmą wyspecjalizowaną w kompleksowych dostawach systemów fontannowych dla szerokiego grona klientów.

Jesteśmy zarówno producentem jak i importerem dysz fontannowych z ponad 15-letnią tradycją. Zatrudniamy wąskowyspecjalizowaną kadrę mogącą zaspokoić każde żądanie klienta, a w ofercie mamy najbardziej uznanych producentów światowych.

Fontanny kuliste, gejzery, fontanny strzelające, woda w rytm muzyki, czy uruchamiane sms-em: możliwości ogranicza jedynie budżet i stan aktualnej techniki.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Szczegóły