Lampa PX244 PxCombo

Jesteś tutaj

Opis

 • Opis
  Podwodny zespół składający się z 6 potrójnych lamp LED, zaworu WPS i dyszy.

  PxCombo 18 S posiada 18 diod w układzie 6x3 diody. Lampa PX244 przeznaczona jest do instalacji w fontannach, gdzie wymagana jest duża jasność oświetlenia. Po podłączeniu do zewnętrznego sterownika daje możliwość uzyskania pełnego widma 16 mln kolorów (teoretycznie).

  Zastosowane wysokiej jakości diody LED Luxeon® Rebel dają jasne światło przy niskim poborze energii. Przy zakupie lampy klient ma możliwość wyboru odpowiedniego kąta rozpraszania soczewek jak i koloru zainstalowanych diod, co daje możliwość przystosowania urządzenia do specyficznych warunków. Lampki są zasilane prądowo 3x350 mA.

  Lampę i zawór WPS wykonano w klasie szczelności IP68. Płyta czołowa i obudowa wykonana jest ze stali, natomiast dysza z brązu, co zabezpiecza przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych i umożliwia długotrwałą pracę w wodzie. Niektóre części zaworu WPS są dodatkowo wykonane z PCV. Sam zawór umożliwia ustawienie cyklu pracy w zakresie od 0,1s do kilku godzin. Jest on przystosowany do długotrwałej pracy, był poddawany testom, w trakcie których wykonał ponad 10 milionów cykli.

  UWAGA: Zasilanie lampy wyłącznie z drivera ze stabilizacją prądu lub zasilacza ze stabilizacją prądu!

 
 • Dane techniczne
  dostępne kolory diod RGB, monochromatyczne
  klasa szczelności obudowy IP 68
  zasilanie 3x350 mA (dla diod)
  masa 8,8 kg
  wymiary Średnica płyty czołowej: 330 mm
  Wysokość całego produktu: 355 mm

 

 

Szczegóły