Oase Jumping Jet Rainbow Star

Jesteś tutaj

Opis

Oase Jumping Jet Rainbow Star Set. Zestaw Jumping Jet, 1 agregat, napięcie 12 V, max. wys. 2 m, odległość 4 m, zdalne sterowanie.
 

Jumping Jet Rainbow Star Set

Oase Jumping Jet Rainbow Star Set

instalacja dzięki gotowemu do podłączenia kompletnemu zestawowi, składającemu się z Jumping Jet, skrzynki sterowania (12 V-Master), instalacji zdalnego sterowania z odległości 80m oraz dodatkowego oprzyrządowania

Skrzynka sterowania (12 V-Master) z możliwością podłączenia zestawu do rozbudowy instalacji (dla zsynchronizowanego sterowania do maks. dwóch instalacji Jumping Jet)

Skrzynka sterowania (12 V-Master) zawiera mikroprocesor i odbiornik

Instalacja zdalnego sterowania z zaprogramowanymi kombinacjami gry świateł, wody i kolorów

Zestaw podstawowy nie zawiera pompy (OASE zaleca wysokowyjdajną pompę Neptun 6000 i dodatkowo ogrodowe gniazdo przyłączeniowe FM-Master 3)

Możliwość indywidualnego regulowania zasięgu i wysokości strumienia

2 synchronicznie sterowane zestawy oferują wielorakie możliwości montażu i wykorzystania

(cechy wg http://www.oczkawodne.co )

Potrzebne są następujące materiały:

  • 1 x zestaw »Jumping Jet Rainbow Star Set« OASE
    wraz z jednostką sterującą i zestawem do podłączenia
  • 1 x »Jumping Jet Rainbow Star zestaw poszerzony« OASE
  • 1 x pompa »Aquarius Universal 6000« OASE
  • 1 x ogrodowe gniazdo przyłaczeniowe »FM-Master 3« OASE
  • 1 x element podwyższający w wodzie np. cegły
 

To takie proste:

 

Krok 1

Nieckę należy rozmieścić w kształcie litery L. W ten sposób wyeksponowana zostanie dynamika wodotrysku. W zależności od głębokości wody przed umieszczeniem »Rainbow Stars« konieczne jest zastosowanie podwyższenia. Można do tego celu wykorzystać np. cegły.

 

Krok 2

»Rainbow Stars« należy umieścić na podwyższeniach i ewentualnie zamocować. Wysokość należy dobrać tak, by powierzchnia wody znajdowała się poniżej dysz wytwarzających strumień wody. Również pompę należy umieścić w wodzie i połączyć wężem z »Rainbow Stars«.

 

Krok 3

»Rainbow Stars« można teraz ustawić zgodnie z życzeniem. Pompę należy podłączyć do zewnętrznej jednostki sterującej i połączyć z siecią.

 

Krok 4

Za pomocą pilota można teraz wybierać różne programy, które różnią się od siebie zarówno kolorem światła, jak również funkcjami odcięcia strumienia wody, światła oraz odtwarzania losowego.

Szczegóły